- Majstrostvá Európy 04.-07.2019
- Ella Cup Malacky 08.06.2019
- IMC Dubňany 11.05.2019
- Majstrovstvá Slovenskej Republiky 03.-05.05.2019
- Cena mažoretiek Sobotište 13.4.2019
- Stars Cup Havířov 7.4.2019
- Českolipská hulkománie 24.3.2019
- DEFILÉ baton kadet – BUBENÍČKY – 3. miesto / 2 VÍCEMAJSTER EURÓPY
- VF baton kadet – ROCKERKY – 6. miesto / TOP 6 EURÓPY
- MF baton kadet – LATINO - 7. miesto
- TRIO baton kadet – RASPUTIN – 1. miesto / MAJSTER EURÓPY
CELKOVÁ BILANCIA:
1 x ZLATO
1 x BRONZ
1 x 6.miesto
1 x 7.miesto
- VF baton deti – BUBENÍČKY – 1. miesto
- VF baton kadet – ROCKERKY – 2. miesto
- VF pom kadet – AFRIKA – 2. miesto
- VF pom rodičovský tím – RUSLANA – 3. miesto
- MF baton kadet – LATINO - 1. miesto
- MF pom kadet – MACH A ŠEBESTOVÁ – 5. miesto
- MF flag junior – RETRO - 2. miesto
- TRIO baton deti – JEŽIBABKY – 1. miesto
- TRIO baton kadet – RASPUTIN – 2. miesto
- SÓLO baton deti / Vanesa Foltýnová – ENERGIA A RADOSŤ - 1. miesto
- SÓLO pom deti / Lucia Gašparovičová – AFRO CIRKUS - 4. miesto
- SÓLO pom kadet / Johana Iváková – KUNG FU – 3. miesto
CELKOVÁ BILANCIA:
4 x ZLATO
4 x STRIEBRO
2 x BRONZ
1 x 4.miesto
1 x 5.miesto
Na túto súťaž sme sa vybrali iba s batonovými choreografiami a získali sme nasledovné ocenenia z veľmi vysokokvalitnej konkurencie:
- VF baton kadet – ROCKERKY – 2. miesto
- MF baton kadet – LATINO - 2. miesto
- MF flag junior – RETRO - 3. miesto
- TRIO baton deti – JEŽIBABKY – 1. miesto
- TRIO baton kadet – RASPUTIN – 2. miesto
- SÓLO baton deti / Vanesa Foltýnová – ENERGIA A RADOSŤ - 2. miesto
- SÓLO baton junior / Lea Rybárová - OHNIVÝ PLAMEŇ– 14. miesto
CELKOVÁ BILANCIA:
1 x ZLATO
4 x STRIEBRO
1 x BRONZ
1 x 14.miesto
POSTUP NA IMC MAJSTROVSTVÁ EURÓPY - GYOR!!!
- DEFILÉ baton kadet – BUBENÍČKY – 1. miesto / MAJSTER SR
- VF baton kadet – ROCKERKY – 2. VICEMAJSTER SR
- VF pom kadet – AFRIKA – 7. miesto
- MF baton kadet - LATINO – 1. VICEMAJSTER SR
- MF flag junior – RETRO - 2. VICEMAJSTER SR
- TRIO baton deti – JEŽIBABKY – 1. VICEMAJSTER SR
- TRIO baton kadet – RASPUTIN – 1. VICEMAJSTER SR
- SÓLO baton deti / Vanesa Foltýnová – ENERGIA A RADOSŤ - 4. miesto
- SÓLO pom kadet / Johana Iváková – KUNG FU – 8. miesto
CELKOVÁ BILANCIA:
1 x ZLATO
3 x STRIEBRO
2 x BRONZ
1 x 7.miesto
1 x 8. miesto
POSTUP NA MWF MAJSTROVSTVÁ EURÓPY - ZAGREB !!!
- VF baton deti – BUBENÍČKY – 2. miesto
- VF baton kadet – ROCKERKY – 2. miesto
- VF pom kadet – AFRIKA – 1. miesto
- VF pom rodičovský tím – RUSLANA – 1. miesto
- MF baton kadet – LATINO - 1. miesto
- MF pom kadet – MACH A ŠEBESTOVÁ – 1. miesto
- MF flag junior – RETRO - 3. miesto
- TRIO baton deti – JEŽIBABKY – 1. miesto
- TRIO baton kadet – RASPUTIN – 1. miesto
- SÓLO baton deti / Vanesa Foltýnová – ENERGIA A RADOSŤ - 3. miesto
- SÓLO pom deti / Lucia Gašparovičová – AFRO CIRKUS - 1. miesto
- SÓLO pom kadet / Johana Iváková – KUNG FU – 1. miesto
- SÓLO baton junior / Lea Rybárová - OHNIVÝ PLAMEŇ– 4. miesto
CELKOVÁ BILANCIA:
8 x ZLATO
2 x STRIEBRO
2 x BRONZ
1 x 4.miesto
- MF flag junior - RETRO – 1. miesto
- MF baton kadet – LATINO - 1. miesto
- MF pom kadet – MACH A ŠEBESTOVÁ – 1. miesto
- TRIO baton deti – JEŽIBABKY – 1. miesto
- TRIO baton kadet – RASPUTIN – 1. miesto
- SÓLO baton deti / Vanesa Foltýnová – ENERGIA A RADOSŤ - 1. miesto
- SÓLO pom kadet / Johana Iváková – KUNG FU – 3. miesto
- SÓLO baton junior / Lea Rybárová - OHNIVÝ PLAMEŇ - 5. miesto
CELKOVÁ BILANCIA:
6 x ZLATO
1 x BRONZ
1 x 5.miesto
Na túto súťaž sme sa vybrali iba s malými formáciami detičiek a kadetiek.
- VF baton deti – BUBENÍČKY – 1. miesto
- VF baton kadet – ROCKERKY – 1. miesto
- VF pom kadet – AFRIKA – 2. miesto
- VF pom rodičovský tím – RUSLANA – 3. miesto
- MF baton kadet – 1. miesto
- MF pom kadet – MACH A ŠEBESTOVÁ – 5. miesto
- TRIO baton deti – JEŽIBABKY – 2. miesto
- TRIO baton kadet – RASPUTIN – 1. miesto
- SÓLO baton deti / Vanesa Foltýnová – 2. miesto
- SÓLO pom kadet / Johana Iváková – KUNG FU – 5. miesto
CELKOVÁ BILANCIA:
4 x ZLATO
3 x STRIEBRO
1 x BRONZ
2 x 5.miesto